Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    október 23., szerda:

M4 Sport
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, Slavia Praha-FC Barcelona

Sport 1
13.30: Lósport, Kincsem+
18.30: Jégkorong, KHL, Dinamo Riga-Traktor Cseljabinszk

Sport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
14.15, 16.30, 18.30 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

Eurosport 1
21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Digisport 1
17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda-Partizan Tirana

Digisport 2
19.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, La Seu-Aluinvent DVTK Miskolc

Spíler1 TV
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, Ajax Amsterdam-Chelsea
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, Internazionale-Borussia Dortmund

Spíler2 TV
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, RB Leipzig-Zenit
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, Salzburg-Napoli

 

    október 24., csütörtök:

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Fenerbahce
20.00: Röplabda, női Extraliga, alapszakasz, 1. MCM-Diamant Kaposvár – Fatum Nyíregyháza

Sport 1
13.30: Lósport, Kincsem+
15.00: Cselgáncs, GS-verseny, Abu Dzabi
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, CSZKA Moszkva-Ferencváros

Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

Eurosport 1
21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Digisport 1
18.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Partizan Beograd-Manchester United
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Vitória

Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AS Roma-Borussia Mönchengladbach
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Celtic-Lazio

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ludogorec-Espanyol
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Kövbenhavn

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com