Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

 

    szeptember 14., péntek:

M4 Sport
10.15 és 14.15: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
16.45: Úszás, világkupa, Doha
19.45: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Almere, Hollandia-Magyarország
21.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budakalász

Duna World
14.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt

Eurosport 1
8.00: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 19. szakasz
22.00: Lovaglás, világjátékok, Tryon

Eurosport 2
13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
19.00: Falmászás, világbajnokság

Digisport 1
18.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Budapest-Nové Zámky

Digisport 2
13.30: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Saint-Étienne

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Kasimpasa

Spíler2 TV
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Rayo Vallecano

    szeptember 15., szombat:

M4 Sport
11.45 és 14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-DVSC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Ferencváros

Duna World
15.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország

Sport 1
15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, 1. mérkőzés, Vác-Makkabi Ramat Gan
17.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Veszprém-Vive Kielce

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke

Eurosport 1
7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
14.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz

Eurosport 2
11.15 és 14.00: Motorsport, superbike-vb, Portugália, időmérő és 1. futam
15.00 és 21.00: Motorsport, 24 órás FIM Endurance-világbajnokság, Bol d’Or
19.00: Falmászás, világbajnokság

Digisport 1
6.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Frosinone

Digisport 2
2.30: Küzdősport, Superfight Series, Chicago
14.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Monaco

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Malatyaspor

Spíler1 TV
8.10: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 2. kvalifikációs futam
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Arsenal
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester United

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Betis
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid

    szeptember 16., vasárnap:

M4 Sport
13.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam
16.15: Kézilabda, női NB I, Győr-DVSC
17.45: Labdarúgás, Merkantil Liga, Vasas-Kaposvár

Duna World
12.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország

Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Göppingen-Stuttgart
15.15: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Silkeborg-Csehovszkije Medvegyi
17.00: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, visszavágó, Makkabi Ramat Gan-Vác
19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Zagreb-Szeged

Sport 2
9.00: Futás, maraton, Berlin,
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Nürnberg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Stuttgart
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Jacksonville Jaguars-Green Bay Packers

Eurosport 1
7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő
14.00: Kerékpár, női World Tour, Madrid
16.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz
22.00: Lovaglás, világjátékok, Tryon

Eurosport 2
7.00: Motorsport, 24 órás FIM Endurance-világbajnokság, Bol d’Or
15.45: Autósport, Blancpain Sprint Series, Nürburgring
23.15: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Chicago Fire-Orlando City FC

Digisport 1
6.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima, döntő
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Chievo
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo
17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-Zilina
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Milan

Digisport 2
13.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Lazio
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Guingamp

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nimes
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Konyaspor-Fenerbahce

Spíler1 TV
9.00: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 1. futam
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhapmton Wanderers-Burnley
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United

Spíler2 TV
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganes-Villarreal
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Levante
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com