Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    szeptember 6., péntek:

    M4 Sport
10.45 és 14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
16.30 és 18.15: Öttusa, világbajnokság, Budapest, női egyéni döntő, lovaglás és kombinált szám

Sport 1
17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Észtország-Fehéroroszország
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Németország-Hollandia

Sport 2
17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Ciprus-Kazahsztán
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Szlovákia-Horvátország

Eurosport 1
9.55: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Franciaország
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 13. szakasz
18.05: Tenisz, US Open, férfi páros döntő
22.00: Tenisz, US Open, férfi elődöntő

Eurosport 2
13.00: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Franciaország

 

    szeptember 7., szombat:

    M4 Sport
9.45: Kosárlabda, férfi világbajnokság, Kína, középdöntő
11.45 és 14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.30 és 18.15: Öttusa, világbajnokság, Budapest, férfi egyéni döntő, lovaglás és kombinált szám

Sport 1
14.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Koszovó-Csehország
17.15: Lóverseny, Nemzeti Ügetőliga
17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Anglia-Bulgária
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Szerbia-Portugália

Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
16.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája-selejtező, Rocasa Gran Canaria-Banik Most
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Litvánia-Ukrajna
20.00: Küzdősport, UFC-gála, Abu-Dzabi, Habib Nurmagomedov-Dustin Poirier

Eurosport 1
0.00: Tenisz, US Open, férfi elődöntő
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Prága
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 14. szakasz
18.00 és 22.00: Tenisz, US Open, vegyes páros és női döntő

Eurosport 2
10.00 és 19.00: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Franciaország
14.50: Motorsport, superbike-világbajnokság, Algarve, 1. futam
16.20: Lóverseny, Global Champions Tour, Róma

Digisport 1
15.55 és 18.45: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Vitkovice-Nitra és Fehérvár AV 19-Podhale

Spíler1 TV
14.55: Motorsport, superbike-világbajnokság, Algarve, 1. futam
19.00: Motorsport, FIM gyorsasági salakmotor, Vojens

 

    szeptember 8., vasárnap:

    M4 Sport
9.15: Autósport, Forma-3, Olasz Nagydíj, 2. futam
10.15: Kosárlabda, férfi világbajnokság, Kína, középdöntő
14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam
18.15: Öttusa, világbajnokság, Budapest, vegyes váltó döntő, kombinált szám

Sport 1
14.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Örményország – Bosznia-Hercegovina
17.15: Lóverseny, Nemzeti Galoppliga
17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Grúzia-Dánia
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Finnország-Olaszország

Sport 2
7.30: Atlétika, 34. Wizz Air Budapest Félmaraton
13.30 és 16.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája-selejtező
15.15: Lóverseny, Kincsem+
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Jacksonville Jaguars-Kansas City Chiefs
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-New York Giants

Eurosport 1
11.55: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza
12.55: Kerékpár, Vuelta a Espana, 15. szakasz
19.00 és 22.00: Tenisz, US Open, női páros és férfi döntő

Eurosport 2
12.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Afyonkarahisar
14.30: Kerékpár, Tour of Britain, 2. szakasz
17.30: Motorsport, superbike brit bajnokság, Oulton Park

Digisport 1
14.55 és 17.45: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, bronzmérkőzés és döntő

Spíler1 TV
13.10: Motorsport, supersport-világbajnokság, Algarve
14.55: Motorsport, superbike-világbajnokság, Algarve, 2. futam

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com