Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    július 19., péntek:

    M4 Sport
9.30: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, csoportkör, Szerbia-Görögország
12.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, szinkronúszás, csapatverseny, döntő
13.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, műugrás, női 3 méter
18.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, férfi párbajtőr és női tőr négyes döntők

Sport 1
20.00: Lóverseny, Kincsem+
20.45: Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, Egyiptom, döntő, Szenegál-Algéria

Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, negyeddöntők
19.00: Tenisz, ATP-torna, Newport, negyeddöntők

Eurosport 1
13.50: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz
18.15: Vívás, világbajnokság, Budapest

Eurosport 2
9.40 és 15.25: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

 

    július 20., szombat:

    M4 Sport
7.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért
12.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, szinkronúszás, csapat szabadgyakorlat
13.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, műugrás, férfi toronyugrás
18.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, női kard és férfi tőr négyes döntők

Sport 1
15.00: Lóverseny, Kincsem+
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 1. nap

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, elődöntők
19.00: Tenisz, ATP-torna, Newport, elődöntő
21.00: Ökölvívás, profi gála, London, Dillian Whyte-Oscar Rivas

Eurosport 1
13.20: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz
17.50: Vívás, világbajnokság, Budapest
20.20: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla

Eurosport 2
9.45 és 16.00: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

Spíler TV
11.55 és 14.25: Labdarúgás, Premier League Asia Trophy
17.00: Salakmotor, világbajnokság, Olaszország, döntő

 

 

    július 21., vasárnap:

    M4 Sport
3.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok
10.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért
13.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők és döntők
16.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, férfi kardcsapat és női párbajtőr, bronzmérkőzések, döntők

Sport 1
14.00 és 20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap

Sport 2
3.00: Küzdősport, UFC Fight Night, San Antonio, Rafael dos Anjos-Leon Edwards
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, döntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap

Eurosport 1
11.55: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz

Eurosport 2
9.45 és 15.45: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

Digisport 1
9.55: Strandlabdarúgás, NB I, Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax – Energia SC Gyöngyös
11.10: Strandlabdarúgás, NB I, Debreceni Egyetemi AC-Bodon Péter FC
13.40: Strandlabdarúgás, NB I, Bodon Péter FC – Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax
14.55: Strandlabdarúgás, NB I, Újhartyán VSE-Bonyhád BFC

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest, döntő

Spíler TV
17.00: Salakmotor, világbajnokság, Olaszország, döntő

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com