Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

június 14., péntek:
——————-
M4 Sport
15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 4. szakasz
17.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Jamaica-Olaszország
20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Lengyelország, a 3. helyért, Olaszország-Ecuador

Sport 1
14.30: Tenisz, ATP-torna, ‘s-Hertogenbosch

Sport 2
11.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 6. szakasz

Eurosport 2
10.50: Vívás, Ázsia-bajnokság, Tokió, 2. nap

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

Spíler1 TV
8.55, 9.55 és 10.55: Motorsport, Katalán Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.10, 14.10 és 15.10: Motorsport, Katalán Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

június 15., szombat:
——————-
M4 Sport
9.15: Úszás, nyíltvízi országos bajnokság és FINA világkupa-verseny, Balatonfüred
12.15: Kerékpár, Tour de Hongrie, 5. szakasz
15.15: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, első mérkőzés: Körmend-Szombathely
17.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Lengyelország, döntő, Ukrajna-Koreai Köztársaság
20.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Kanada – Új-Zéland

Duna World
14.45: Röplabda, női arany Európa-liga, Magyarország-Ausztria

Sport 1
2.30: Labdarúgás, Copa America, Brazília, csoportkör, Brazília-Bolívia
15.00: Tenisz, ATP-torna, ‘s-Hertogenbosch, elődöntők
21.00: Labdarúgás, Copa America, Brazília, csoportkör, Venezuela-Peru

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart, elődöntők

Eurosport 1
8.55 és 14.00: Autósport, World Endurance bajnokság

Eurosport 2
11.20: Vívás, Ázsia-bajnokság, Toikó, 3. nap
13.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 5. szakasz
15.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz
19.20: Lovaglás, Global Champions Tour, Stockholm

Digisport 1
14.45: Amerikaifutball, HFL, Fehérvár Enthroners-Miskolc Steelers

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch

Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

Spíler1 TV
8.40: Autósport, V8 Supercars bajnokság, Darwin
9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés
12.30 és 12.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto3, időmérő
13.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.10 és 14.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, MotoGP, időmérő
15.05 és 15.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto2, időmérő
19.00: Salakmotor, FIM Speedway, Csehország

június 16., vasárnap:
——————-
10.45: Strandröplabda, országos bajnokság, 2. forduló, Siófok
12.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 6. szakasz
15.15: Labdarúgás, női barátságos mérkőzés, Magyarország-Ciprus
17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, 6. (utolsó) forduló, Magyarország-Olaszország
20.45: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Olaszország, csoportkör, Olaszország-Spanyolország

Sport 1
0.00: Labdarúgás, Copa America, Brazília, csoportkör, Argentína-Kolumbia
14.30: Tenisz, ATP-torna, ‘s-Hertogenbosch, döntő
21.00: Labdarúgás, Copa America, Brazília, csoportkör, Paraguay-Katar

Sport 2
15.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart, döntő

Eurosport 1
0.00: Autósport, World Endurance bajnokság
15.45: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 8. szakasz

Eurosport 2
12.00, 15.00 és 16.00: Motokrossz, világbajnokság, Lettország
13.30: Kerékpár: Tour de Hongrie, 6. szakasz

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch, döntő
14.45: Amerikaifutball, HFL, Kijev Capitals-Győr Sharks

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham, döntő

Spíler1 TV
10.40, 11.55 és 13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

Spíler2 TV
14.00: Ralikrossz világbajnokság, Norvégia

Forrás: MTI.hu
Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com