Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

 

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

 

 

    augusztus 3., péntek:

M4 Sport
10.15: Úszás, Eb, Glasgow, előfutamok
13.45: Szinkronúszás, Eb, Glasgow, páros technikai és vegyespáros döntő
17.45: Úszás, Eb, Glasgow, elődöntők és döntők

Sport 1
20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2., Hamburg-Kiel

Sport 2
20.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

Eurosport 1
10.30 és 18.00: Úszás, Eb, Glasgow
14.45 és 19.25: Pályakerékpár, Eb, Glasgow

Eurosport 2
10.30: Evezés, Eb, Glasgow

Digisport 1
21.00: Tenisz, WTA-torna, San José

Digisport 2
20.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

    augusztus 4., szombat:

M4 Sport
10.15: Úszás, Eb, Glasgow, előfutamok
13.45: Torna, Eb, Glasgow, női csapat döntő
17.45: Úszás, Eb, Glasgow, elődöntők, döntők
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Szombathelyi Haladás

Duna World
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-DVTK

Sport 1
21.00: Ökölívás, Profi gála, Cardiff, Joe Codina-Sean Dodd

Sport 2
20.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, elődöntő

Eurosport 1
10.30: Úszás, Eb, Glasgow, előfutamok
14.45 és 19.50: Kerékpár, pálya Eb, Glasgow
17.45: Úszás, Eb, Glasgow, elődöntők, döntők

Eurosport 2
9.45: Kerékpár, pálya Eb, Glasgow
12.00: Evezés, Eb, Glasgow
14.15: Torna, Eb, Glasgow, csapat, döntő
16.00: Kerékpár, San Sebastian-i klasszikus, országúti
17.45: Kerékpár, Lengyel körverseny, 1. szakasz
22.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Toronto FC

Digisport 1
4.00: Tenisz, WTA-torna, San Jose, negyeddöntő
13.40: Labdarúgás, Francia Szuperkupa, Paris Saint-Germain – AS Monaco
22.00: Tenisz, WTA-torna, San Jose, elődöntő

Digisport 2
0.00: Tenizs, WTA-torna, Washington, negyeddöntő
3.30: Tenisz, ATP-torna, Los Cabos, elődöntő
22.00: Tenisz, WTA-torna, Washington, elődöntő

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.30, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2

 

    augusztus 5., vasárnap:

M4 Sport
10.15: Úszás, Eb, Glasgow, előfutamok
14.15: Szinkronúszás, Eb, Glasgow, női szabad, kombinációs gyakorlat
15.45: Torna, Eb, Glasgow, női szerenkénti döntő
17.45: Úszás, Eb, Glasgow, elődöntők, döntők

Sport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, elődöntő
4.00: Küzdősport, UFC, T.J. Dillashaw – Cody Garbrandt, Los Angeles

Sport 2
0.00: Golf, Barracuda Championship, Reno, 3. nap
21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, döntő

Eurosport 1
10.15: Úszás, Eb, Glasgow, előfutamok
12.00: Evezés, Eb, Glasgow
14.15: Kerékpár, országúti Eb, nők, Glasgow
18.00: Úszás, Eb, Glasgow, elődöntők, döntők
20.00: Kerékpár, pálya Eb, Glasgow

Eurosport 2
9.45: Kerékpár, pálya Eb, Glasgow
15.30: Torna, Eb, Glasgow, női szerenkénti döntők
18.00: Kerékpár, Lengyel körverseny, 2. szakasz

Digisport 1
4.00: Tenisz, WTA-torna, San Jose, elődöntő
23.00: Tenisz, WTA-torna, San Jose, döntő

Digisport 2
3.00: Tenizs, WTA-torna, Washington, elődöntő
5.00: Tenisz, ATP-torna, Los Cabos, döntő
23.00: Tenisz, WTA-torna, Washington, döntő

Spíler1 TV
11.00, 12.20 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com



cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com