Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    december 6., péntek:

    M4 Sport
10.30: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Magyarország, Kumamoto
17.45: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

Sport 1
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hertha BSC

Sport 2
18.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Genclerbirligi
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Benfica

Eurosport 1
11.50: Szabadstílusú sí, vk, Val Thorens
15.25: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
18.35: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
20.20: Alpesi sí, vk, Lake Louise
22.00: Lovassport

Eurosport 2
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, negyeddöntő

Sport 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

Digisport 1
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lyon

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Brest

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

    december 7., szombat:

    M4 Sport
8.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj
10.40: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, előfutamok
14.15: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-DVTK
17.00: Labdarúgás, NB I, DVSC-Buadpest Honvéd
19.30: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged

Duna World
15.25: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Slovan Bratislava-DAC
17.55: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hannover-Aue
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Fortuna Düsseldorf
18.00: Ökölvívás, profi gála, Andy Ruiz-Anthony Joshua

Sport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Schalke 04
20.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-New Orleans Pelicans

Eurosport 1
9.50 és 14.20: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.55 és 12.20: Sífutás, vk, női és férfi vegyes stílusú verseny, Lillehammer
15.25: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
17.20: Sílövészet, vk, férfi váltó, Östersund
18.50: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Beaver Creek
20.25: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Lake Louise
22.00: Lovaglás, párizsi mesterverseny

Eurosport 2
10.50: Szabadstílusú sí, vk, Val Thorens
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, elődöntő

Digisport 1
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Amiens

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Angers

Spíler1 TV
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

Spíler2 TV
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Alavés
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Mallorca

    december 8., vasárnap:

    M4 Sport
8.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj
10.30: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, előfutamok
15.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Puskás Akadémia
18.00: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

Duna World
14.30: Vízilabda, Magyar Kupa, női és férfi döntő

Sport 1
3.00: Küzdősport, UFC, Alistair Overeem-Jairzinho Rozenstruik, Washington D.C.
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Füchse Berlin
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-1. FC Köln
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Paderborn
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Denver Nuggets

Sport 2
3.00: Ökölvívás, profi gála, Jermall Charlo-Dennis Hogan, New York
14.30: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Besiktas
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-San Francisco 49ers
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Kansas City Chiefs

Eurosport 1
9.05 és 13.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.15 és 11.30: Sífutás, vk, női és férfi váltó, Lillehammer
13.55 és 15.20: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
17.15 és 20.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek
18.55: Alpesi sí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise

Eurosport 2
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Genoa
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leicester
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina
17:15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers
20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-St. Étienne
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Dijon

Spíler1 TV
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Wolverhampton

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Getafe
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Real Sociedad
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Sevilla

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com



cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com