Élő tv-sportközvetítések: kedd, szerda

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    február 18., kedd:

    M4 Sport
17.45: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Siófok
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Atlético Madrid-Liverpool

Sport 1
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Växjö-HV71

Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
14.15 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Marseille

Eurosport 1
14.05: Sílövészet, világbajnokság, Antholz-Anterselva, női egyéni 15 km
16.00: Sífutás, világkupa, Are, férfi és női sprint

Eurosport 2
20.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Digisport 1
15.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Alba Blaj-Vasas Óbuda
18.15: Röplabda, női Challenge Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Békéscsaba-Olympiakosz

Digisport 2
11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain

 

    február 19., szerda:

    M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó MOL Fehérvár FC-Újpest
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés Tottenham Hotspur-RB Leipzig

Sport 1
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, középdöntő, Flensburg – MOL-Pick Szeged

Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1049
14.15 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Marseille

Eurosport 1
14.00: Slíövészet, világbajnokság, Antholz, férfi egyéni 20 km
19.45: Atlétika, fedettpályás verseny, Lievin

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 1. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 1. szakasz
20.30 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United

Digisport 2
19.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atalanta-Valencia

 



cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com