Élő tv-sportközvetítések: Kedd, szerda

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    január 14., kedd:

    M4 Sport
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Szerbia-Oroszország
19.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Magyarország-Törökország
20.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Olaszország-Görögország

Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Bosznia-Hercegovina – Franciaország
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Ukrajna-Csehország

Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Napoli-Perugia
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Lazio-Cremonese
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Internazionale-Cagliari

Eurosport 1
9.30 és 13.45: Alpesi sí, világkupa, Lausanne
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
17.30 és 20.35: Alpesi sí, világkupa, Flachau
18.45: Hódeszka, világkupa, Badgastein

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Klagenfurt

Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide

Digisport 3
6.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart

Spíler 1
20.35: Labdarúgás, FA Kupa, Tottenham Hotspur-Middlesbrough

 

    január 15., szerda:

    M4 Sport
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Hollandia-Olaszország
18.50: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország-Oroszország

Sport 1
17.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Izland
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Dánia-Oroszország

Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1015
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Fiorentina-Atalanta
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AC Milan-SPAL
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Juventus-Udinese

Eurosport 1
12.50: Hódeszka, világkupa, Badgastein
14.15: Sílövészet, világkupa, Rupholding, női 7,5 km sprint
15.50 és 19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, 4. nap

Eurosport 2
9.00: Tenisz, ATP-torna, Adelaide
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London, 4. nap

Digisport 1
2.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
10.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG

Digisport 2
3.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Rennes

Digisport 3
6.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Reims

Spíler 1
20.15: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Wolverhampton Wanderers

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com