Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    szeptember 17., kedd:

    M4 Sport
12.45 és 14.00: Birkózás, világbajnokság, Nur-Szultan
18.00: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája-selejtező, Falco KC Szombathely-CSM CSU Oradea
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Borussia Dortmund-FC Barcelona

Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+
15.30: Jégkorong, KHL, Barisz Nur-Szultan – Szpartak Moszkva

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Kuangcsou
18.15: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-Michalovce

Spíler1 TV
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Olympique Lyon-Zenit
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Chelsea-Valencia

Spíler2 TV
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Internazionale-Slavia Praha
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, SSC Napoli-FC Liverpool

 

 

    szeptember 18., szerda:

    M4 Sport
12.45 és 14.00: Birkózás, világbajnokság, Nur-Szultan
17.45: Labdarúgás, NB II, Vasas FC-MTK Budapest
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Atlético Madrid-Juventus

Sport 1
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Elverum

Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+

Eurosport 1
9.30: Kajak-kenu, szuperkupa, sprint, Linji
15.00: Kerékpár, Vallon GP

Eurosport 2
15.10: Kerékpár, toszkán körverseny

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul
9.00: Tenisz, WTA-torna, Kuangcsou

Digisport 2
4.00: Tenisz, WTA-torna, Oszaka

Digisport 3
6.55: Tenisz, WTA-torna, Szöul

Spíler1 TV
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Club Brugge-Galatasaray
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Crvena zvezda

Spíler2 TV
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Olimpiakosz-Tottenham Hotspur
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain – Real Madrid

 

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com