Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    november 21., csütörtök:

    M4 Sport
17.45: Röplabda, női Extraliga, alapszakasz, Békéscsabai RSE-Fatum Nyíregyháza
20.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Olaszország-Tahiti
21.30: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Svájc-Egyesült Államok
23.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Uruguay-Mexikó

Sport 1
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard-Avtomobiliszt

Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin

Eurosport 1
9.00, 14.00 és 19.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

Digisport 2
8.00: Sportlövészet, vk, Putien

    november 22., péntek:

    M4 Sport
11.45: Labdarúgás, az Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Zalaegerszeg
20.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Szenegál-Oroszország
21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Portugália-Nigéria

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Portland TrailBlazers
11.45: Labdarúgás, az Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Paderborn

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Houston Texans-Indianapolis Colts
9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
13.45 és 20.00: Darts, Players Championship Finals, Minehead

Eurosport 1
8.55 és 13.00: Autósport, FIA Formula-E, Szaúd-Arábia, selejtező és 1. forduló
17.50: Síugrás, világkupa, Wisla

Eurosport 2
14.00 és 19.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

Digisport 1
20.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Lille

Digisport 2
19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Salzburg

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Mallorca

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com