Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    november 7., csütörtök:

M4 Sport
20.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Olaszország-Ecuador
23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Paraguay-Argentína

Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ferencváros-CSZKA Moszkva

Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+ Tuti
19.00: Kézilabda, német férfibajnokság, Rhein-Neckar Löwen – THW Kiel

Digisport 1
16.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, FC Asztana-AZ Alkmaar
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lazio-Celtic Glasgow
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Manchester United-Partizan Beograd

Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Standard Liége-Eintracht Frankfurt
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Borussia Mönchengladbach-AS Roma

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, FC Lugano-Malmö FF
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Espanyol-PFC Ludogorec

    november 8., péntek:

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Portland TrailBlazers
6.00: Kosárlabda, NBA
18.15: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Kasimpasa
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Hoffenheim

Sport 2
2.15: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Oakland Raiders-Los Angeles Chargers
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnoki Dózsa-Olympiakosz

Eurosport 1
19.25: Kerékpár, világkupa, Glasgow, 1. nap

Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Watford

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Bologna

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

Spíler 1
20.50: Labdarúgás, angol FA Kupa, Dulwich Hamlet-Carlisle United

Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Leganés

 

 

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com