Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    október 10., csütörtök:

    M4 Sport
10.45: Minifutball, világbajnokság, Perth, elődöntő, Magyarország-Brazília
15.45: Torna, világbajnokság, női egyéni összetett, Stuttgart
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Horvátország-Magyarország

Sport 1
13.30: Kosárlabda, NBA, felkészülési mérkőzés, Los Angeles Lakers-Brooklyn Nets
19.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristianstad-Schaffhausen
20.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Szlovákia-Wales

Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+
15.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Kazahsztán-Ciprus
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Fehéroroszország-Észtország
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Hollandia – Észak-Írország

Eurosport 1
13.55 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

Eurosport 2
14.45: Kerékpár, Gran Piemonte

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

Digisport 2
8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

Digisport 3
8.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

 

    október 11., péntek:

    M4 Sport
6.45: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, 2. szabadedzés
15.45: Torna, világbajnokság, férfi egyéni összetett, Stuttgart
17.45: Futsal, Bajnokok Ligája, Berettyóújfalu-Kairat
19.45: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Magyarország-Horvátország

Sport 1
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Csehország-Anglia

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-New York Giants
20.00: Lósport, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Izland-Franciaország

Eurosport 1
13.55 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

Digisport 1
4.30 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

Digisport 2
6.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

Digisport 3
6.55: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

 

 

 

Forrás: MTI

Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com