Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 10., csütörtök:

    M4 Sport
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Németország-Korea
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Dánia-Chile

Duna World
18.00: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron-Carolo Basket

Sport 1
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Portimonense-Braga

Sport 2
7.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland
14.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Eurosport 1
9.00: Tenisz, Australian Open, sorsolás
11.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
14.15: Sílövészet, világkupa, Németország, női 7,5 km sprint

Digisport 1
8.40: Tenisz, WTA-torna, Sydney
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Zalgiris Kaunas
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Olimpiakosz

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Himki Moszkva

Digisport 3
6.55: Tenisz, WTA-torna, Sydney

január 11., péntek:
——————-
M4 Sport
15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Angola-Katar
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Magyarország-Argentína
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Egyiptom-Svédország

Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder
14.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport 2
5.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Santa Clara-Benfica

Eurosport 1
6.00, 11.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
13.15: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, férfi 10 km
14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, 10 km férfi sprint
17.45: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

Eurosport 2
9.45: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme
11.15: Alpesi sí, világkupa, St. Anton, női lesiklás, edzés

Digisport 1
4.00 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Stade Reims

Digisport 2
6.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-HK Poprad
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva – Maccabi Tel-Aviv
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Olimpia Milano

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Toronto Maple Leafs
4.00: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-San Jose Sharks

Spíler2 TV
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Celta Vigo

Forrás: MTI.hu
Fotó: pexels.com

Forrás: MTI.hu
Fotó: pexels.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com